תקנון החנות Ebazone

 

 1. אתר Ebazone.com פועל כמתווך בין לקוחות לבין ספקים צד ג’. אין האתר אחראי על טיב המוצרים או השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק.

 2.  
 3. בהסכמה לתקנון זה הינך מאשר קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני מאתר Ebazone.com, העדכונים כוללים הודעות דואר אלקטרוני לרבות: עדכונים לגבי מצב ההזמנה, מבצעים וטיפים.

 4.  
 5. בעת רכישתך באתר Ebazone.com הינך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין אינם מאוחסנים אצל אתר Ebazone.com אלא אצל ספקים צד ג’ אשר משלחים את המוצרים ממדינות שונות (לרוב סין) ישירות אל הלקוח וזמני המשלוח הממוצעים הינם 10- 35 ימי עסקים. 

 6. אין בסעיף זה או בכלל התחייבות של האתר לגבי זמני המשלוח הצפויים בפועל.

 7.  
 8. אין החזר כספי עבור מוצרים הנרכשים באתר ולא ניתן לבטל עסקאות אלא בכפוף לשיקול דעת אתר Ebazone.com במקרים חריגים ובעמלה של 10% מגובה העסקה.

 9.  
 10. בעת רכישה באתר, הזמנתך מגיעה לספק צד ג’ והוא אחראי על סיפוק הזמנתך.

 11.  
 1. על אחריות הלקוח לוודא את עלויות המיסוי, המכס, המע”מ ועלויות אחרות אשר עליו לקחת בחשבון כאשר הוא מזמין מוצר לארץ מאתר Ebazone.com שכן המוצרים נשלחים ישירות מחו”ל. המחיר המוצג באתר אינו כולל עלויות ייבוא אלו או אחרות ועל אחריות הלקוח בלבד לשכלל את כדאיות העסקה על פי החוקים הרלוונטיים לייבוא מוצרים במדינת ישראל. 

 2. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר רשות המיסים בקישור בלחיצה כאן או בכתובת.

 3.  

 4. אחריות לכל החיים: כאשר הספקים שלנו מציעים אחריות לכל החיים על מוצר, הם מתחייבים לתקן או לשלוח מוצר חדש במקרה הצורך באם המוצר התקלקל או נפגם משימוש סביר במוצר לצרכים אליהם הוא נועד. הספקים שלנו עשויים לבקש מהקונה לשלוח צילום של המוצר הפגום או לשלוח את המוצר הפגום בדואר לתיקון אל משרדי הספק.

 5. התמונות, התמונות הזזות והסרטונים הנם להמחשת המוצר בלבד. 

 6. הצבע, הדגם, הצורה והמאפיינים של המוצר נקבעים על פי תיאור המוצר ולא לפי החומרים השיווקיים.

 7. המוצרים עשויים להגיע עם לוגו שונה או ללא לוגו בכלל מהלוגו שמוצג בתמונה על פי זמינות המוצרים במלאי.

 8.  
 9. בעת רכישה באתר הלקוח מבין ומאשר כי Ebazone או האתרים שמופעלים על ידי אינם צד בכל מחלוקת משפטית, חוקית או אחרת בין הלקוח לספק צד ג׳ אשר סיפק את המוצר בפועל. 

 10. אתר Ebazone.com, מהווה פלטפורמה להעברת תשלום וחיבור בין הלקוח לבין הספק ממנו נרכש המוצר. בכל עניין משפטי, ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר לקבלת פרטי הספק ממנו נרכש המוצר על ידי הלקוח.

 11.  
 1. האחריות על שימוש המוצרים חלה על הלקוח בלבד. אין אתר Ebazone אחראית על כל נזק שנגרם כתוצאה משימוש במוצרים. בכל עניין משפטי, ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר לקבלת פרטי הספק ממנו נרכש המוצר על ידי הלקוח.

 2.   

תשלום:כל התשלומים מתבצעים עם השלמת ההזמנה. אם לא התקבל תשלום או שיטת התשלום נדחתה, ההזמנה לא תוצב עבור המוצרים ולא יישלחו פריטים. הקונה חולש את הבעלות על כל פריט הנובע מאי-תשלום. אנו מקבלים את רוב כרטיסי האשראי העיקריים כולל ויזה, מאסטרקארד, גלה ואמריקן אקספרס. אנו מקבלים גם את Paypal כאמצעי תשלום.


תנאי חיוב אלה עשויים להשתנות.

 

השימוש שלך באתר זה ומיקום ההזמנה מעיד שאת/ה מסכים/ה לתנאי החיוב הללו.

 

 1.  
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
דילוג לתוכן