אמזון משיקה משלוח חינם לישראל- אמזון עכשיו גם בשפה העברית!

אמזון משיקה משלוח חינם לישראל, אתר בשפה העברית. על פי אמזון, הזמנות בינלאומיות “עם לפחות $ 49 דולר של פריטים ומשלוח לכתובת בישראל זכאים למשלוח בינלאומי חינם.”

בהפתעה מבורכת עבור צרכנים ישראלים, ענקית המסחר האלקטרוני אמזון השיקה ביום שני משלוח חינם בינלאומי לישראל עבור הזמנות של מוצרים זכאים, וגם חשפה גרסת אתר מקיפה בשפה העברית.

בהזמנת הצרכנים לחפש פריטים המציגים “משלוח חינם לישראל”, אמר אמזון בהזמנות בינלאומיות “עם לפחות 49 $ פריטים זכאים ומשלוח לכתובת בישראל זכאים למשלוח בינלאומי חינם.”

שר האנרגיה: ישראל הפסיקה את מתקפת הסייבר ‘הרצינית’ על תחנת הכוח עסקת המאה: רק 10% אומרים שהיא תביא שלום רוב בעלי המחשבים לא יודעים זאת (עשו זאת היום) (חוסמי אבטחה ברשת)

כרזה גדולה שהשתרשה בראש אתר האינטרנט המקדמת את פני הצרכנים הישראלים, אמרה: “עכשיו זמין – משלוח חינם לישראל.” עם זאת, ככל הנראה, הצעת המשלוח של ענקית הקמעונאות תהיה זמנית, כאשר התזמון מצביע על תגובה ליום הסינגלס, בליץ הקניות המקוון הסיני ביום שני, ולהתמודד עם מכירות בלאק פריידי ב 29 בנובמבר.

 

משלוח חינם לישראל

אמזון תאפשר כעת למשתמשים להשתמש באתר האינטרנט הגלובלי שלה בעברית, עם מספר גדל והולך של מוצרים שיספקו תיאורים ופרטים בעברית. ניתן לצפות באתר כבר בשבע שפות, כולל אנגלית, סינית, גרמנית וקוריאנית.

סמיר קומאר, סמנכ”ל הייצוא וההרחבה של אמזון, אמר סמיר קומאר, “אנו כל הזמן מחדשים בשם לקוחותינו ויחד עם ההשקה היום אנו הופכים את חוויית הקנייה עבור הלקוחות הישראלים שלנו ודוברי העברית אפילו טובה ונוחה יותר. . “לקוחות ביקשו חווית קנייה בעברית, עם גישה לפריטים הזמינים למשלוח אליהם ובמטבע המקומי שלהם. התמיכה באתר [בשפה העברית] והטבות משלוח בחינם ללקוחות ישראלים מפשטת את הגלישה, הרכישה והמשלוח של מיליוני פריטים. ”

הזמנות בינלאומיות של אמזון עדיין יהיו כפופות לחוקי ותקנות יבוא מקומיים. על פי כללי היבוא האישי שפרסמה רשות המסים בישראל, אין כרגע מסי יבוא עבור סחורות בשווי של 75 דולר. מס רכישה ומע”מ עשויים לחול על יבוא אישי בהיקף של עד 500 דולר.

משלוחים של סחורות שערכם הכולל עולה על 500 $ מחויבים בכל המסים, בנוסף למס רכישה במידת הצורך.

 

אמזון החלה באופן רשמי את פעילותה בישראל בספטמבר, והציעה משלוח מקומי ללקוחות ממגוון מותגים ישראליים. ההשקה המיוחלת של האתר, בתחילה באנגלית, הציעה את תוכנית המסירה המקומית שלה למוכרים מקצועיים עם מלאי בישראל המציעים משלוח רגיל של שלושה עד חמישה ימים זמן מעבר, או מהיר יותר.

גם לאחר השקת האתר העברי העולמי, צרכנים ישראלים הנכנסים לאתר אמזון נפגשים על ידי מוכרים מקומיים מובילים המציעים מוצרי אלקטרוניקה, ביגוד, מוצרי מטבח ופריטים אחרים של צרכנים. הקונים מסוגלים לקנות גם מותגים מקומיים במחירים הרשומים בשקלים.

למשלוח מוצרים באופן מקומי ללקוחות ישראלים, אמזון תאפשר למוכרים לטפל למשלוחים באמצעות הספקים המועדפים עליהם. למשלוח מוצרים ללקוחות אמריקאים, מוכרים יוכלו להשתמש בתוכנית “Fulfillment by Amazon” של החברה (FBA) או לטפל בעצמם למשלוח בינלאומי באמצעות הספק שבחרתם.

אמזון הודיעה בחודש שעבר כי המכירות נטו עלו ב -24% ל -70 מיליארד דולר ברבעון השלישי של 2019, לעומת 56.6 דולר.

בתקופה המקבילה אשתקד.

“החיים הם טובים … כל כך הרבה שמחה … מעולם לא הייתי כל כך מאושרת … אני כל כך שמחה שיכולתי לבכות!” על ידי בוגרי מכללות שהוטבעו זה עתה ונשכרו לעבודתם הראשונה. אלא, הם אמרו על ידי ישראלים שהתענגו על שמחתם של ביצוע הזמנות אצל אמזון בארצות הברית וקיבולם בישראל מבלי שיוחסו להם משלוח.

משלוח חינם לישראל בקנייה בשווי של $49 ומעלה של מוצרים המשתתפים במבצע.

באמצע נובמבר יזמה אמזון מבצע המציע משלוח בינלאומי חינם לישראל בהזמנות מזכה בסך 49 $, ללא הערכה של מע”מ אם ההזמנה אינה עולה על 75 $, בהתאם לכללי רשות המסים בישראל.

כאשר אמזון החלה לפרוס את מבצעי החופשה המיוחדים שלה שמציעות הצעות מכירה עבור יום שישי השחור והסייבר, וככל שמתקרבים לחנוכה, הגירו אמריקאים – במיוחד כאלו שהגיעו לאחרונה למבקרים שזכרו להזמין מגוון רחב של מוצרים מאמזון, החל במחשבים ניידים לנייר טואלט. במהלך חייהם לפני העלייה – הגיבו בהתלהבות לקידום בשיטפון של הזמנות שהמשלחים מתקשים למלא.

על פי מספר מקורות, חברת הדואר הישראלית הוצפה באלפי קופסאות קרטון חומות המציגות את הלוגו המפורסם של אמזון ואת החץ המעוקל שמתחתיו, המתחיל ב” A “של אמזון ומסתיים באות” Z “, המציין כי חברה רב לאומית באמת מוכרת כל דבר, בין “א ‘ועד ת’.”

התגובה לקידום המשלוחים החינמיים בקרב קונים אמזון לשעבר המתגוררים בישראל הייתה כה חזקה עד כי הופיעו מספר קבוצות בפייסבוק, בהן חברים דיווחו על חסכון מיוחד ועל חוויותיהם בקבלת ההזמנות שלהם.

Shop top brands shipping from Israel

מבט חטוף על דיווחי ההזמנות של קבוצת אמזון ישראל ממחיש את המגוון הרחב של המוצרים שהזמינו ישראלים. בעוד שרבים נועדו לצעצועים, לבוש וספרים, היו שהזמינו פריטים קטנים ופחות יקרים כמו שקיות אחסון של זיפלוק, ספוגי ברט סקוטש מברייט, להבי מגב לשמשה הקדמית, שקיות פסולת כלבים, סודה לשתייה, וזלין, חתיכות מברג וקרם ידיים. רויימי אומר כי רכש לילדיו צעצועים ומשחקי לוח בגלל ההנחות הניכרות שאמזון הציעה.

“אנשים קונים הרבה דברים מטורפים,” הוא מודה. “דברים מוזרים שאיש לא יכול להזמין.” האם זה בגלל שהפריטים האלה זולים משמעותית, או בגלל שהם רק רוצים להיות מסוגלים לקנות אותם מאמזון? רואי אומר שזה יכול להיות מעט משניהם.

“מישהו הזמין נייר טואלט, וזה ממש מצחיק. אבל, אם זה אותו מחיר, ואתם מקבלים את האיכות שאתם מכירים, ואת הנוחות, מדוע לא? ”הוא מוסיף שלפעמים אנשים יתקדמו על מנת להגיע למספר המשלוח הקסום של 49 $. “אנשים אומרים, ‘אני אקנה מגבות נייר מאמזון כי זה אותו מחיר כמו באמריקה. עכשיו אני צריך להוסיף להזמנה להגיע לסכום של $ 49 כדי לקבל משלוח חינם. ‘ואז אתה מגיע למצב שאתה רק מוסיף דברים. ”

במקרים מסוימים, שולחים משלוחים חבילות של אמזון לחנויות מקומיות, בהן ניתן לאסוף הזמנות על ידי נמענים.

חלק מהלקוחות מדווחים על קבלת ההזמנות שלהם למשלוחים נפרדים, ולא תמיד בסדר כרונולוגי של מועד המשלוח.
בעוד קונים אמזון בישראל נהנים מהקידום, יש מי שחוששים שמבצע ההובלה בחינם יסתיים פתאום.

אמזון משתמשת במספר חברות משלוחים שונות, כולל חברת הדואר הישראלי, DHL, Aramex ואחרות.

מעבר בטוח וישיר אל אמזון בעברית!

ניסית גם?

תביעות, מחלוקות והחזרות ב- באלי אקספרס:

הנה כמה צעדים שיש לבצע אם יש לכם בעיות בתשלום או למשלוח שלכם זה אחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
דילוג לתוכן