אפשר לשלם עם פייפאל בעלי אקספרס? [הסבר מלא]

אלי אקספרס מקבלים שוב תשלומים באמצעות PayPal: ואנו נאמר לכם כיצד להשתמש בזה ואילו מוכרים מקבלים פייפאל באלי אקספרס.

אם אתם ותיקים ב אלי אקספרס אתם יכולים כבר לדעת שהפלטפורמה משמשת לאפשר ללקוחותיהם לשלם באמצעות הפייפאל. עם זאת, בגלל העמלות הגבוהות שהטילה פייפאל (ואולי בגלל שזה נכס של eBay), אלי אקספרס כבר לא הציעה את מערכת התשלומים הזו.

אולם לאחרונה, אנו רואים שמספר מפתיע של מוכרים מתחילים לקבל שוב את פייפאל כאמצעי תשלום.

החיסרון: לא כל המוכרים מסכימים לתשלום באמצעות PayPal

נכון להיום אין דרך לסנן מוכרים על סמך האם הם מקבלים PayPal או לא, אך יש לכם שתי דרכים למצוא אותם.

הראשונה היא לגשת לכרטיסיית המוצר ולבדוק אם PayPal היא אחת משיטות התשלום המפורטות:

 

זהירות: אך לפעמים זה לא משתלם

אם הרכישה שאתם הולכים לשלם גבוהה, העמלה שגובה PayPal עולה יותר מההנחה שמציעה אלי אקספרס עצמה בגין השימוש באמצעי התשלום הזה.

התבוננו בדוגמה זו:

אם אני לא יכול לשלם באמצעות PayPal האם זה בטוח לקנות באתר זה?

התשובה היא כן לגמרי. כאשר אתם משלמים ב- אלי אקספרס, הדף פועל כמתווך בין המוכר לקונה. מערכת זו נקראת “בפקדון” ומורכבת מ- אלי אקספרס שישמור על הכסף שלכם עד שקיבלתם את המוצר וניתנת את אישורכם.

רק כאשר מתקיימת דרישה זו, אלי אקספרס משלמת למוכר. זה חל על כל צורת תשלום בה אתם משתמשים ב- אלי אקספרס, כך שאתם לא צריכים לדאוג, אתם יכולים להשתמש בכרטיס שלכם בבטחה.

לכן, אתם יכולים לשלם בבטחה עם כל אחת משיטות התשלום המוצעות על ידי האתר, שכן כולם משתמשים בשיטת ‘נאמנות’ המגן על הכסף שלך עד שתאשר שההזמנה הגיעה כראוי. בנוסף, בעת התשלום, הנתונים שלך מוגנים על ידי מערכת ההצפנה VeriSign הצפנת SSL (רמת ההגנה המסחרית הגבוהה ביותר שקיימת עד כה) כך שלא ניתן יהיה לנתוניך להגיע לצדדים שלישיים.

באילו אמצעי תשלום אחרים אוכל להשתמש בכדי לשלם ב- אלי אקספרס?

במדריך הסופי כיצד לקנות מ- אלי אקספרס, אנו מסבירים בפירוט את כל אמצעי התשלום. לסיכום, הדרך הקלה ביותר לשלם עבור אלי אקספרס היא באמצעות כרטיס (שיכול להיות אשראי או חיוב).

אתם יכולים גם לשלם באמצעות ווסטרן יוניון, AliPay, Webmoney, Qiwi … ואם אתם עדיין חוששים לקנות באינטרנט, יש אמצעי תשלום אחרים. לדוגמא ישנם בנקים המציעים כרטיסים וירטואליים שתוכלו לטעון בכל פעם שתרצו לבצע רכישה.

AliPay היווה פיתרון לחוסר ב- PayPal. זו הייתה אמצעי תשלום “ארנק” בו נוכל להפקיד את הכסף שלנו ולשלם עבור ההזמנות שלנו. עם זאת, בתחילת 2017 התברר לנו כי אלי אקספרס החליטה להפסיק להציע שירות זה למשתמשים שלה. כעת AliPay מנהל רק עסקאות אינטרנט ומאחסן בבטחה את פרטי הכרטיס שלך (אם תבחר) כך שתוכלו לקנות בלחיצה אחת. ניתן לומר כי AliPay הפכה כעת ל”מחלקת הכספים “של האינטרנט.

תוכלו למצוא רשימה של אמצעי תשלום אחרים ובטיחותם במאמר זה.

 

ואם אני מבטל הזמנה או שלא אקבל את מה שביקשתי, האם אוכל להחזיר את הכסף?

כמובן. ראשית, עליכם לדעת שאם תחליטו לבטל את ההזמנה תוכלו לעשות זאת תוך 6 השעות הראשונות (בערך) לאחר התשלום. משם אתה יכול לבטל לפני שהמוכר ישלח את ההזמנה שלך, אך המוכר יצטרך לקבל את הביטול, לכן אנו ממליצים לבקש ממנו ישירות לפני שתבטל.

ואם ההזמנה שלכם לא מגיעה או מה שאתם מקבלים זה לא מה שקניתם (אם כי זה יוצא דופן), אתם יכולים לדבר עם המוכר כדי ליידע אותם, ותצטרכו לפתוח “סכסוך” כדי לקבל את כספכם. זכרו כי המחלוקת היא הדרך היחידה שעלינו לוודא ש- אלי אקספרס מחזירה את הכסף לחשבוננו.

לבסוף, אם לא תגיע להסכמה על ידי שיחה עם המוכר, לאחר מספר ימים של פתיחת המחלוקת אלי אקספרס יתווך מייד, ויציע פיתרון המבוסס על הראיות (ובדרך כלל חיובי עבורכם הצרכנים, אלא אם כן אינכם מספקים מספיק ראיות).

זכרו שלמרות שברור שאתם רואים את השגיאה בהזמנה, הם יכולים לראות רק כמה צילומים, לכן נסו להפוך את הבעיה לגלויה מאוד.

קופוני הנחה בעת קניות עם PayPal

אם בחרתם לשלם באמצעות פייפאל, אלי מציעה גם קופונים.

ברכישה הראשונה שלכם תקבלו הנחה של 3 דולר אם הרכישה עולה על 30 $. הצעה זו משתנה עם הזמן, יתכן שכאשר מבצעים את ההזמנה, הרכישה המינימלית לקבלת ההנחה פחותה או יותר.

אנו עונים על השאלות הנפוצות ביותר שלך לגבי אמצעי תשלום

במהלך תקופה זו קיבלנו המון שאלות במייל ובצ’אט הקשורות לשיטות תשלום ב- אלי אקספרס, אז בואו נסתכל על השאלות הנפוצות ביותר שאתם משאירים בתגובות הבלוג.

כיצד אוכל לדעת אם אוכל לשלם באמצעות הכרטיס שלי?

אלי אקספרס תומכת בכרטיסים הבאים: אשראי אשראי ויזה, אשראי מאסטרקארד וחיוב מאסטרו. אם אינך יודע איזה סוג כרטיס יש לך, עדיף שתבקש ממנפיק הכרטיסים שלך, ישנם אלפי כרטיסים שונים ברחבי העולם ואנחנו לא מכירים את כולם. תצטרך לשאול גם אם הכרטיס שלך מאפשר תשלומים דרך האינטרנט.

היכן אוכל להחזיר את הכסף שלי?

במקרה שעליכם לקבל החזר מ- אלי אקספרס, הכסף יוחזר באותה שיטה בה נעשה שימוש בעת התשלום. לדוגמה, אם שילמת בכרטיס, הכסף יעבור לחשבון הבנק המקושר לכרטיס. אם אתה זקוק למידע נוסף על החזרות לחץ כאן. * מה אם פג תוקפו של הכרטיס שלי, איך אקבל את הכסף?

עדיף ליצור קשר עם הבנק שלך, אך בדרך כלל הוא יגיע לחשבון הבנק שלך כרגיל. אינך יכול לשנות את מספר הכרטיס, מכיוון שההחזרה מתבצעת אוטומטית דרך המערכת שלהם.

קניתי משהו וביטלתי אותו מיד, מדוע חויבתי?

התשלום מתבצע ברגע שאנחנו מבצעים את ההזמנה, אם כי לעיתים יתכן שהוא מוחזק בבנק שלנו. כך שתצטרכו לחכות כמה ימים להחזרה.

המוכר מציע להחזיר לי את כספי באמצעות PayPal, האם ניתן לסמוך על שיטה זו?

אנו ממליצים לך לא לקבל שום עסקה מחוץ ל- אלי אקספרס, אתה לא תהיה מוגן על ידי האתר.

בנוסף, המוכר רשאי לבטל את עסקת PayPal בהתאם לאופן ביצועכם, ולכן עדיף להחזיר את כספכם דרך מערכת אלי אקספרס, כלומר לפתוח סכסוך.

המוכר שמציע אפשרות לשלם עבור ההזמנה מחוץ ל- אלי אקספרס, האם אני אוכל לסמוך עליהם?

התשובה זהה לשאלה הקודמת: אנו לא ממליצים לך לקבל שום עסקה מהדף, מכיוון שאם יש לך בעיה, לא תוגן על ידי אלי אקספרס.

 

בקצרה

גם אם המוכר שאתה מעוניין בו אינו מציע תשלום באמצעות פייפאל, אינך צריך לדאוג מכיוון שכל אמצעי התשלום שלהם מוגנים על ידי אלי אקספרס, כך שהכסף שלך בטוח עד שתאשר שהכל הגיע בבטחה. לכן אנו ממליצים שתשלם תמיד דרך אלי אקספרס ולעולם לא ישירות למוכר.

 

השנייה היא להסתכל ברשימה שיצרנו מלמעלה מ -20 מוכרי אלי אקספרס מכובדים מאוד שאמנם מקבלים את PayPal.

להלן הטבלה עם הערכת שווי וסוג המוצרים הנמכרים על ידי כל חנות:

 

ניסית גם?

תביעות, מחלוקות והחזרות ב- באלי אקספרס:

הנה כמה צעדים שיש לבצע אם יש לכם בעיות בתשלום או למשלוח שלכם זה אחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
דילוג לתוכן